Бъдещето на Иван Иванов се решава след мача с Лудогорец 06.08 | 17:30
Верона ще се пробва да прибере българския национал след третия предварителен кръг в Шампионската лига

Верона не се отказва да преследва втори български национал, след като вече уреди привличането на вратаря на Твенте Николай Михайлов, пишат медиите в Италия.
Новакът в Серия А успя да уреди без пари стража на "лъвовете" и сега може да се съсредоточи върху трансфера на Иванов, за когото е ясно, че иска да напусне Партизан.
Бъдещето на юношата на Македонска слава ще се реши именно след края на мача реванш от трети предварителен кръг на Шампионската лига между българския шампион Лудогорец и "гробарите" в Белград.
Верона се дуелира за подписа на Иванов с швейцарския първенец Базел, който обаче вече веднъж удари на камък в опита си да го привлече.
Козът на италианците е по-високото годишно възнаграждение, което са готови да плащат на Иванов, а и той няма да има нищо против да се подвизава в Серия А.
Предимството на Базел е, че участва в Шампионската лига, като от 20:00 часа днес ще гостува в Тел Авив на Макаби за реванша от третия предварителен кръг (първият мач завърши с победа 1:0 за любимия тим на Роджър Федерер).
Според медиите на Апенините желанието на Верона да се сдобие с втори български национал ще се изпълни и от новия сезон може да следим Серия А с двойно по-голям интерес.
Водещи
-
Вижте всички решения на МС от 16 април 2025 г.
Кабинетът одобри проект на ЗИД на НК срещу изтезанията на животни и садизма като бизнес
16.04 | 20:45
-
Андрей Ковачев: Костадинов трябва да носи наказателна отговорност за заплахи към опоненти
Вече няколко пъти "Възраждане" заплашват опонентите си, че ще имат съдбата на убитите от...
16.04 | 20:30
-
НАСА начерта хронология за края на света: Слънцето ще е виновник за гибелта ни
Учени повтариха ужасните предупреждения, отправени от известния физик Стивън Хокинг през 2018...
16.04 | 20:15
Най-четени
-
Дисциплинарна мярка за ЧСИ заради измамния казус с апартамента на 90-годишната жена
Данните от двете проверки по случая са предадени на прокуратурата, съобщи министърът на...
16.04 | 16:30
-
Борисов: Има интерес от американски фирми да се строят центрове за изкуствен интелект у нас
Затова няма да продаваме реакторите на Украйна, каза лидерът на ГЕРБ
16.04 | 16:46