В Лудогорец свикнаха с победите в Лига Европа 21.02 | 17:05
Отборът се завърна победоносно от Рим

Отборът на Лудогорец се завърна в България след снощния успех над Лацио в турнира Лига Европа.
Българският шампион поднесе изненадата и победи в Рим един от местните грандове.
При пристигането си на летище "София" треньорът Стойчо Стоев остана здраво стъпил на земята. Той обяви, че е доволен от характера, показан от неговите футболисти.
"Все още не съм анализирал мача по-обстойно, имах известни притеснения, че след пропуска на Дяков, отборът можеше да рухне. Радващото е, че въобще не го показа. В един момент, когато останахме с 10 човека, момчетата показаха и характер, но той не е достатъчен, ако нямаш футболни достойнства. Да не забравяме все пак, че има и още един двубой", каза Стоев и разкри, че еуфория вече няма предвид силните резултати на тима в Европа.
"Еуфорията беше снощи, казах им още снощи, че като се върнем в София почваме да мислим за Ботев (Пловдив). Може би свикнахме с тези европейски мачове, свикнахме да побеждаваме, и не би трябвало да имаме такова еуфорично настроение, което да не ни държи на земята. Имаме още един двубой - наистина имаме добра преднина, но вторият двубой няма да бъде по-лесен от първия. Имам равностойни състезатели и със сигурност ще ги завъртя и срещу Ботев, и срещу Лацио," добави Стоев.
"Лацио не е слаб отбор, защо така си мислите? Може би ние не им даваме да показват добра игра? Те изиграха един слаб мач. Гледах им последните 10 мача, биха Интер, завършиха наравно с Ювентус и Рома. Бюджетът им е 125 милиона евро, нашият е 5, какво да говорим. Лудогорец е способен да е равностоен на много отбори", коментира още Стоев.
Водещи
-
22-годишният Тайлър Робинсън е заподозреният за убийството на Чарли Кърк
По-рано президентът на САЩ Доналд Тръмп заяви в интервю на живо по телевизия "Фокс Нюз", че...
12.09 | 19:15
-
Цветанка Андреева: Петият вот на недоверие е предопределен, това го прави безсмислен
Риториката на ПП-ДБ вече е изтъркана с това непрестанно повтаряне за завладяната държава,...
12.09 | 19:00
-
НСО празнува 146 години от създаването си
Румен Радев отбеляза приноса на Националната служба за охрана за укрепването на държавния...
12.09 | 18:45
-
Кирил Петков за делото "Коцев": Това беше безобразно!
Той призова хората да се включат в днешния протест в защита на кмета
12.09 | 18:30
Най-четени
-
Кантарджиев: Миналата седмица има с 5,45% увеличение на COVID случаите в сравнение с предходната
Коронавирусни инфекции е имало и ще има, напомни той.
12.09 | 09:59
-
"Маркет ЛИНКС": "Възраждане" губи подкрепа, "ДПС - Ново начало" доближава ПП - ДБ
Ниска избирателна активност при евентуални избори
12.09 | 10:26
-
Дебора: Изпитвам страх
Делото в Районния съд в града започна отначало и се води при закрити врати. Георгиев е обвинен...
12.09 | 11:15
-
Радостин Василев: Очаквам това да е първият вот на недоверие, подкрепен от цялата опозиция
„Днес до 13:00 ч. трябва да сме събрали подписите и заедно с ПП-ДБ да депозираме общ вот на...
12.09 | 10:59