Екшънът чука на вратата! Вили Вуцов отново е част от родния футбол като старши треньор 04.10 | 15:10

55-годишният специалист заема поста на напусналия Стефан Генов, който не оправда доверието в тима на Крумовград, който има аспирации за класиране в елита

Ексцентричният Велислав Вуцов е новият треньор на втородивизионния Крумовград, разбра iNews.bg от свой източник в родопския град.

55-годишният специалист заема поста на напусналия Стефан Генов, който не оправда доверието.

Крумовград, който е с една от най-класните селекция в групата, е на четвърта позиция във Втора лига, само на две точки от лидера Спартак (Плевен). В последните си три мача отборът има победа, загуба и равенство заради които изостана от битката за първото място.

Колоритният Вуцов отново ще радва всички с присъствието си около скамейката, а поставената му цел е още този сезон да изкачи родопския тим в елита, където на Вуцов е обещана нова вълна от селекция.