Ивелин Попов нямаше много поводи за радост през уикенда 01.04 | 10:51

Българинът се появи в игра като резерва, но бе заменен в последната минута

Българският национал Ивелин Попов нямаше много поводи за радост във вчерашния мач на своя отбор Кубан (Краснодар).

Българинът се появи като резерва в 71-та минута при гостуването на гранда Спартак (Москва), което завърши 2:2

Попето ще остане със смесени чувства след като поигра 20 минути и бе заменен от треньора Леонид Кучук. Все пак може наставника да се е опитал да забави времето за да спечели точка при трудното гостуване.

Двубоят ще се запомни с някои много добри отигравания, а съотборник на Ивелин Попов си отбеляза много красив и запомнящ се автогол.

Шарл Каборе (Буркина Фасо) откри резултата с ефектния автогол в 23-та минута. След това обаче гостите успяха да се реваншират и обърнаха резултата.

Първо Арас Йозбилис изравни с хубав далечен удар. А след това Георге Бучур даде преднина след подаване на Каборе. Спартак успя да изравни в 82-та минута с гола на Хурадо.

В класирането Кубан заема 6-то място с актив от 37 точки, докато Спартак (Москва) е със същия актив от точки на пето място.

Видео с интересните голове може да видите в Sporta.bg.