Има реален шанс Григор Димитров да играе на финалния Мастърс 27.10 | 11:40
Титла в Париж класира Гришо за най-престижната надпревара извън Големия шлем
През тази седмица Григор Димитров започва участието си на предпоследния голям турнир за сезона от веригата ATP, като тази седмица се играе "Мастърс" 1000 във френската столица Париж.
Хасковлията влиза като №11 в света и №9 в схемата, което автоматично го класира за 2-ия кръг в надпреварата, която ще се окаже ключова за амбициите му да стигне до финалния "Мастърс" турнир в Лондон.
Както е известно, в зала "O2" в английската столица право да играят получават най-добрите 8 тенисисти за годината, като на този етап Григор изостава на над 300 точки от участие в надпреварата. Той обаче получи сериозен шанс да се класира, след като Рафаел Надал се отказа от участие в турнирите до края на годината заради предстояща операция.
Така хасковлията получи своя уникален шанс да се класира за финалите на "Мастърс" в Лондон. Как може да стане това - вижте в Sporta.bg
Водещи
-
Владислав Горанов: Когато доходите растат, растат и цените
Бюджетният дефицит е в рамките на фискалните правила, макар и на максималната възможна...
26.10 | 18:00
-
БСП прие ротацията на председателя на парламента
От ГЕРБ-СДС смятат да предложат Рая Назарян на нейно място
26.10 | 17:40
-
Българските туроператори спешно анулираха пътуванията до Русия
Причината - Европейският съюз прие своя 19-и пакет от санкции
26.10 | 17:20
Най-четени
-
Бачорски бил обикновен чистач, преди да стане шеф
А след като станал началник, дълго време се трудел наравно със служителите си в обектите,...
26.10 | 14:00
-
След случая в "Дианабад": Актьорът Росен Белов - отстранен от татралната работилница на министър Бачев и театър "София"
Започва незабавна проверка на дейността на "Театрална работилница Мариан Бачев и Аркадия Фюжън...
26.10 | 10:20
-
Рая Назарян: Радев копира Борисов, най-вероятно му е фен
В политиката нищо не се дължи никому, заяви тя
26.10 | 12:20
-
Българските туроператори спешно анулираха пътуванията до Русия
Причината - Европейският съюз прие своя 19-и пакет от санкции
26.10 | 17:20