Инна Ефтимова: Имам сили за рекорд на Европейското 11.08 | 14:04
Завърналата се спринтьорка по-силна от всякога

Инна Ефтимова се завърна на пистата след изтърпяно наказание за употреба на допинг и се представя великолепно, давайки основание на българските фенове на леката атлетика да наблюдават с интерес не само Ивет Лалова в спринтовите дисциплини.
В интервю за Sporta.bg преди Европейското първенство в Цюрих Ефтимова сподели, че очаква да постигне личен рекорд за сезона и няма търпение да чуе българския химн на турнира. Изтърпяното наказание за употреба на допинг е накарало спринтьорката да се мотивира още повече за постигане на добри резултати.
Интервюто с Инна Ефтимова четете в Sporta.bg
Ефтимова изпълни по най-добрия начин първата си и най-важна задача след завръщането – покри норматив за Европейското в Цюрих и е част от 22-ата българи, които родната федерация изпраща на шампионата в най-големия швейцарски град.
Ефтимова загатна за потенциала си и по време на Балканиадата, грабвайки златен медал на 200 метра и сребърен на 100 метра гладко бягане в Питещ (Румъния). Тя победи в двете дисциплини на пловдивския турнир "Вулпех-Бахчеванов” и само регламентът на Мача на гигантите ѝ попречи да намери място в българския отбор за силната надпревара.
Водещи
-
Светлин Тачев: От това как ще въведем еврото зависи ще се разместят ли политическите пластове
"Колкото повече издържи правителството, толкова повече ще задържи слизането на Радев на...
21.06 | 18:00
-
Скандални хубавици нахлуват в новия сезон на Биг Брадър
Сред тях е и Даниела Рупецова, станала известна в любовното риалити "Ергенът"
21.06 | 17:40
-
Почитатели на мистиката и изкуството се събират в с.Татул
Фестивалът "Нощта на Орфей" се провежда за 17-и път край Момчилград
21.06 | 17:20
-
От президента имат основание да се страхуват омръзналите политически лица и мутрите
Румен Редев не може да бъде лесно контролиран или дискредитиран, подчерта Соня Момчилова
21.06 | 17:00
Най-четени
-
Захариева: Надявам се да не сме на прага на Трета световна война, но рискът е голям
Тя заяви, че Европа отдавна е трябвало да увеличи военните си способности
21.06 | 12:00
-
Има хора, които искат да се евакуират от Израел, но срещат трудности
Това съобщи посланикът на България в Израел Славена Гергова
21.06 | 11:00