Капитанът на Манчестър Сити Карлос Тевес иска да напусне клуба 20.05 | 10:20

Аржентинският нападател на "гражданите" иска да "смени пейзажа" за следващия сезон

От iNews.bg

Аржентинският нападател на Манчестър Сити Карлос Тевес открито заяви, че иска да напусне клуба през лятото. През целия изминал сезон бъдещето на голажията при "гражданите" бе поставяно под въпрос и сега като че ли сагата ще получи своята развръзка с трансфер на Тевес далеч от Манчестър.

Името на 27-годишният национал бе широко свързвано с трансфер в италианския гранд Интер. Сегашното му признание пред аржентинска радио станция обаче като че ли ще породи изцяло нова битка за неговия подпис през идните няколко месеца. "Искам да напусна Манчестър Сити", каза Тевес, цитиран от "Радио дел Плата". "Футболът много се промени за мен и сега дори не знам дали ще играя на идното Световно първенство. Това няма нищо общо с това дали ще ме изберат в тима или не".

"Тук хората се отнасяха много добре с мен, за което съм им благодарен. Аз също дадох всичко от себе си за доброто на клуба, за да може той да жъне успехи. Сега обаче ми е време за смяна на обстановката", каза още Тевес.

"Би било страхотно ако например мога да се върна в Бока Хуниорс, но ще бъде трудно. Най-вече от финансова гледна точка", каза още аржентинецът.

Водещи

Най-четени