Левски продава Гари Родригес на Уест Хям 12.01 | 13:00
При "сините" е пристигнала оферта от англичаните, които искат Гари да мине проби

Спортно-техническото ръководство на Левски потвърди появилата се по-рано днес информация, че на "Герена” е дошла оферта за Гари Родригес от отбор от Висшата лига на Англия.
Става въпрос за тимът на Уест Хям, който е харесал холандското крило и иска да го привлече в редиците си. Здравков каза, че сега всичко зависи от холандеца и неговия мениджър, като преди това Родригес трябва да мине проби в лондонския тим.
"В петък следобед в клуба е пристигнала оферта за Гари Родригес от отбор от Премиършип. Става въпрос за Уест Хям. Той трябва да отиде на проби и с неговия агент трябва да вземат решение относно офертата", разкри Здравков на днешната си пресконференция на "сините преди началото на зимната им подготовка.
Треньорът на Левски добави, че именно по тази причина Родригес е получил един ден повече почивка и ще се присъедини към лагера на "сините” в Созопол в понеделник.
Ако всичко мине по план, то крилото трябва да подпише договор с "чуковете” до края на следващата седмица. Така Родригес ще има възможност да мери сили с българите Димитър Бербатов и Александър Тонев по стадионите на Албиона.
Засега от "Герена" не разкриват никакви детайли около офертата и най-вече това, което интересува всички, а именно ценовото ѝ изражение. Щом обаче Здравков казва, че всичко зависи от играча и мениджъра му, то това означава, че Левски е съгласен с предложените от "чуковете" условия.
Ако тази сделка се осъществи, то Гари Родригес ще се превърне в един от най-сериозните трансферни удари на синия клуб и то в навечерието на 100-годишнината му. Това ще бъде и първият футболист на Левски, продаден директно в отбор от Премиършип.
Водещи
-
ЕС готви нови разпоредби за бракуването на коли
С тях ще се сложи край на подхода технически ефективен автомобил да бъде бракуван само поради...
25.07 | 20:46
-
Няма подкрепа от ЕС за държавите от Черноморския регион въпреки последиците от военните действия
Това се казва в Резолюция на Икономическия и социален съвет в България
25.07 | 20:30
-
Властите в Сърбия запечатаха ресторанта на Емир Кустурица
Заведението се намира в eтноселото Дървенград
25.07 | 20:15
-
Любомир Дацов с коментар: До какво би довело замразяване на цените
Единият подход е на „меки мерки”, другият – на „твърди”
25.07 | 20:00
Най-четени
-
Навършва се една година от взривовете в Елин Пелин
А година по-късно – важни въпроси все още са без отговор.
25.07 | 10:45
-
Награждават граничаря, прострелял марокански мигрант край Звездец
Граничният полицай стрелял по мароканеца, когато го доближил на ръка разстояние, уточни шефът...
25.07 | 13:30
-
Кадиров бе спасен след като започна да се дави в Егейско море
Спешна медицинска помощ на плажа
25.07 | 11:59