Милан не се справи с Торино 01.02 | 23:55

"Биковете" стигнаха до 1:1 на "Сан Сиро"

От Божидар Азманов

Торино отмъкна две точки на Милан при визитата си на "Сан Сиро".

В последния двубой от днешната програма на Серия А двата тима завършиха при 1:1, а домакините са тимът, който може да съжалява за пропуснатата победа

Първи напред в резултата излязоха гостите с попадение на Чиро Имобиле още в 17-а минута. Милан пропусна куп положения до края на полувремето и така и не успя да изравни.

Торино успя да поведе в резултата още в 17-а минута, след страхотен пробив и хладнокръвен удар на Чиро Имобиле.

Паритета възстанови Адил Рами пет минути след началото на втората част. До края на срещата "росонерите" здраво натиснаха своя противник, но така и не успяха да вкарат втори гол.

Така "биковете" прекъснаха серията от две победи на Кларънс Зеедорф начело на Милан. Холандецът пък записа първото си равенство начело на тима.

Милан остава 9-ти в класирането на Серия А с актив от 29 точки, докато Торино е шести с 33 - колкото има и петия Интер. "Нерадзурите" обаче са с мач по-малко.