От Левски признаха: Трагедия! 11.07 | 21:06
"Иртиш бе по-добър", призна треньорът на "сините" Николай Митов
Старши-треньорът на Левски Николай Митов определи отпадането от Иртиш като "лично негова трагедия", добавяйки, че очаква "сините" да поправят грешката си в следващите мачове.
Днес Левски записа една от най-позорните страници в историята си, допускайки да бъде елиминиран от казахстански анонимник и не успявайки да отбележи гол в продължение на 180 минути.
Макар и да се очаква Николай Митов да бъде незабавно уволнен от "Герена", специалистът ясно показа, че очаква да продължи с работата си в Левски.
"Поздравявам Иртиш за класирането. Не смятам, че сме ги подценили. Те бяха по-добрият отбор днес", промълви Митов пред журналистите в Павлодар.
Попитан дали тази загуба е трагедия, Митов отвърна: "За мен е лична трагедия".
Треньорът на Левски опита да обясни, защо "сините" са допуснали срамното поражение.
"Иртиш се възползва от нашите грешки. Първо допуснахме такива за първия гол, а при втория наш футболист (Даниел Димов, б.а.) направи дузпа без никаква причина. Предстои ни много работа, ще се опитаме да поправим грешките в следващите мачове".
Наставникът на "сините" отрече изкуственият терен в Павлодар да е наклонил везните в полза на домакините.
Водещи
-
Къде в Европа се плаща по-висок данък за второ жилище
Идеята за въвеждане на по-висок данък върху второто и третото жилище у нас предизвика бурни...
24.06 | 09:30
-
Жените могат да останат с по-ниски заплати заради новите разпоредби
Риск от чисто формално прилагане
24.06 | 08:52
Най-четени
-
Жените могат да останат с по-ниски заплати заради новите разпоредби
Риск от чисто формално прилагане
24.06 | 08:52
-
Къде в Европа се плаща по-висок данък за второ жилище
Идеята за въвеждане на по-висок данък върху второто и третото жилище у нас предизвика бурни...
24.06 | 09:30