Пепе се извини на Лионел Меси 20.01 | 14:55
Португалецът пое отговорност за действията си по време на "Ел Класико" в сряда, които му навлякоха сериозни критики

Футболистът на Реал Мадрид Пепе се извини за грубата си постъпка спрямо Лионел Меси от Барселона в първото "Ел Класико" за тази година.
След поредната добра порция футбол на най-високо ниво, всички коментари след мача обаче нямаше как да не отразят грубата игра на португалския футболист.
На телевизионните повторения в целия свят постоянно се повтаряше сцената, когато Пепе настъпи нарочно по ръката Лионел Меси, докато аржентинецът бе паднал на земята.
Всички близки на футбола бяха потресени, като много играчи дадоха своето мнение чрез социалните мрежи. По всичко изглежда, че случката няма да бъде забравена и ще бъде напомняна често от феновете на Барселона.
От своя страна Пепе реши все пак да се извини за своето поведение. Сайтът на Реал Мадрид публикува и видео, в което Пепе много тъжно, и пораженчески се извинява на Лионел Меси
"Уважавам много Лионел Меси. Моето действие бе един несъзнателен акт. Ако той се чувства обиден искам да му се извиня за това мое действие. Аз винаги защитавам плътно моя отбор и го правя с цялото си тяло и душа. Никога не ми е минавало през главата да нараня колега на терена," споделя Пепе.
Междувременно Реал Мадрид взе решение да извади португалеца от състава за период от 15 дни, докато страстите около него се поуспокоят. Така Пепе ще пропусне реванша с Барса на "Камп Ноу" следващата сряда.
Водещи
-
Радев отвърна на Борисов: Твърдението му е цинично и невярно
Според Борисов заради президента българите, евакуирани от Израел, са върнати у нас с...
18.06 | 13:40
-
Как да пътуваме с автобус до морето
Руменова припомни при пътуване с междуградски автобус да настояваме за багажна разписка при...
18.06 | 13:15
-
Някои храни естествено стимулират изпотяването , затова се препоръчва да ги избягвате през лятото
Случва ли ви се често това?
18.06 | 13:00
-
Лена Бориславова осъди лидера на "Има такъв народ" Слави Трифонов на първа инстанция
Депутатът от ПП-ДБ спечели на първа инстанция делото за клевета и уронване на престижа
18.06 | 12:15
Най-четени
-
София: При санитарен минимум 80 спешни екипа, ние имаме 10-12
„На дневното дежурство в този ден са били 10 линейки и на нощното са били 10 линейки“, каза...
18.06 | 10:18
-
Самолетът с българските граждани, евакуирани от Израел, успешно кацна на летище "Васил Левски"
Операцията по евакуация
18.06 | 08:30
-
Започват националните външни оценявания в края на седми клас с изпита по български език и литература днес
Практически задачи и оценяване
18.06 | 08:44
-
Радев: България може да е регионален фактор със стратегии
Просперитетът на всяка държава зависи от функционирането на приобщаващи политически и...
18.06 | 11:45