Стилиян Петров прекрати футболната си кариера 09.05 | 12:18
Българинът иска да помага на семействата с болни хора от левкемия
Капитанът Стилиян Петров обяви днес официално, че слага край на футболната си кариера. Стенли написа много прочувствено писмо, с което благодари на всички за подкрепата и любовта.
Наскоро Стенли сподели пред света, че най-трудното от борбата с левкемията е преминало. Болестта му е в ремисия и вече няма тежки процедури с химиотерапия.
Стенли говори за големите неща в неговия живот – семейството и футбола. Няма как да не забележим колко много се е променил Стилиян Петров за една година.
В момента българинът живее втори живот и споделя, че най-много иска да помага на хората като него, които са научили, че страдат от тежката болест.
"Благодарен съм на всички и всичко, но тази една година промени много неща. Ако нямах подкрепата и любовта на хората, щеше да ми е много по-трудно. Затова искам да помагам, с каквото мога на такива хора и да ги поощрявам, за да могат да се излекуват," споделя Стенли в своето изказване.
Сега той ще съсредоточи усилия си в това да помага на хората болни от левкемия. За пореден път българинът показва на света, че е велик човек.
Подробности и цялото писмо на Стилиян Петров вижте на Sporta.bg.
Водещи
-
Дъждове и бури в части от страната, слънчево и топло по морето
Максималните стойности в страната ще бъдат предимно между 29 и 34 градуса
12.07 | 09:00
-
Загиналият син на Весела Лечева возил 3-годишната си дъщеря на джета-убиец минути преди трагедията
Мартин дал спасителната си жилетка на детето на свой приятел и това е коствало живота му
11.07 | 17:40
-
Петър Ганев: Къде изчезнаха фискалните правила и корективните механизми?
България вече официално е в процедура по прекомерен дефици
11.07 | 17:20
Най-четени
-
Загиналият син на Весела Лечева возил 3-годишната си дъщеря на джета-убиец минути преди трагедията
Мартин дал спасителната си жилетка на детето на свой приятел и това е коствало живота му
11.07 | 17:40
-
Даниел Бузов: Вероятно скоро вътрешният министър ще обяви цялата истина по случая Петрохан - Околчица
Журналистът с нови разкрития за трагедията
11.07 | 11:40
-
Тодор Тагарев: България не беше видима на срещата на НАТО в Анкара
Срещата в Анкара беше много успешна за Украйна, смята бивлшият министър на отбраната
11.07 | 15:30