Фетел ще кара за Ферари през 2014 г., твърдят в Италия 26.06 | 13:17
Световният шампион ще премине в редиците на Скудерията, като ще прибира по 15 млн. евро на сезон

Световният шампион във Формула 1 Себастиян Фетел ще кара за Ферари от сезон 2014 нататък. Това поне информира италианският телевизионен канал Italia1, като информацията идва от авторитетния в тези среди журналист Джорджо Теруци.
Новините от Апенините идват скоро, след като същият тип информация се появи и в британската преса, където също свързаха Себастиян Фетел с преминаване в Скудерията през 2014.
Джорджо Теруци посочва, че контрактът на германеца ще бъде за срок от три години и ще изтече в края на 2016.
Също така според Теруци, все още не е напълно ясно кой ще бъде съотборник на Фернандо Алонсо през следващата година. Има шанс това да бъде Фелипе Маса, ако бразилецът успее да подобри представянето си дотогава, като е възможно "кончетата" да подпишат и краткосрочен контракт за един сезон с Марк Уебър.
Фелипе Маса и Марк Уебър биха стрували по 5 милиона евро на Ферари, докато заплатата на Фетел ще бъде тройно по-голяма, посочват още италианците.
Водещи
-
Заради напускането на ДПС - ДПС: Управляващите партии с обща позиция
България се нуждае от редовно правителство, категорични са от ГЕРБ-СДС, БСП - ОЛ и ИТН
15.04 | 21:00
-
Подписаха договора за проучвания за добив на нефт и газ в Черно море
На церемонията присъства и премиерът Росен Желязков
15.04 | 20:45
-
Тръмп съкращава с 50% бюджета на Държавния департамент
Ще бъдат закрити програми и посолства по целия свят
15.04 | 20:30
Най-четени
-
Недоволство в Перник заради концесия за добив на въглища
Срещу разработването на находището се обяви и кметът Станислав Владимиров
15.04 | 16:45
-
Футболният лукс в Европа: Къде живеят звездите? 3
15.04 | 08:30
-
Някои видове мухъл са безопасни, като тези, използвани в производството на сирене
Но битовата плесен върху хляб или други продукти не се отнася за тях.
15.04 | 11:45