Дами, дерзайте! Вече има таблет само за жени 18.03 | 15:47
За удобство апликациите са предварително инсталирани
Кой е казал, че само мъжете разбират от техника, а жените са кръгла нула що се отнася до приложения, телефони и изобщо всички високотехнологични джаджи?
Е, очевидно според дубайската фирма Eurostar Grоup дамите имат нужда от специално внимание, или по-точно улеснение, пише Guardian.
Защото именно те пуснаха на пазара таблета "ePad Femme”, предназначен само за жени.
И за да е максимално просто всичко и представителките на нежния пол да не се чудят или преуморяват, апликациите са предварително свалени и инсталирани.
А те, както можете да се досетите, са изцяло свързани с ежедневните "грижи" на дамите – диети, рецепти, шопинг.
Машинката е в розов цвят и струва 190 долара и работи с операционната система "Андроид".
Таблетът дава възможност на притежателката си лесно, бързо и без излишни усилия да влезе в програми като "Йога упражнения”, "Да поговорим за размера на дрехите”, "Фитнес за жени”, "Женски помощник” и др.
В приложенията предвидливо е включена и богата готварска книга с най-екзотични рецепти.
Според производителите винаги е съществувала пазарна ниша за продукти, специално ориентирани към женската таргет група, като ръководства, модни изделия и готварски книги.
Водещи
-
Плодовете и зеленчуците продължават да поскъпват на борсите
Има лек спад на цените при някои основни храни
18.01 | 10:40
-
Почина актьорът Иван Несторов
Поклонението е на 21 януари, сряда, от 12:30 ч. в столичния храм „Свети Седмочисленици"
18.01 | 10:20
-
Демократите в Сената са против новите мита на Тръмп заради Гренландия
Лидерът на малцинството в Сената на САЩ, демократът Чък Шумър, обяви, че ще се опита да...
18.01 | 10:00
Най-четени
-
Жълт код за опасно студено време в цялата страна
18.01 | 09:00