Тъжна новина – Winamp умря 21.11 | 11:09
Животът на адски популярния в близкото минало плейър приключва
Дълги години Winamp беше предпочитан плейър за слушане на музика от милиони потребители. Популярната програма обаче ще преустанови своето съществуване, при това – много скоро.
Основната причина се крие в популяризирането на iTunes и неуспеха при налагането на Winamp на Android платформата.
Повече за историята на Winamp, създаването му, последната версия и какво точно се случва оттук нататък – в Div.bg.
Водещи
-
Разследват фон дер Лайен заради таен чат със Зеленски, Мелони и Мерц
Тя отказала да го предостави, щял да навреди на отношенията на ЕС с трети страни
25.06 | 17:00
-
Георги Господинов е финалист за наградата „Жан Моне“ за европейска литература
Победителят ще бъде обявен на 21 ноември
25.06 | 16:45
-
Пак зверска тапа по пътя за Гърция
25.06 | 16:30
-
Издават още две нови заповеди събаряне на незаконни постройки в „Баба Алино”
Подписването им вероятно ще е още утре
25.06 | 16:15
Най-четени
-
КЗК погна летище „Васил Левски“ - София за прекомерно високи цени на храни и напитки на Терминали 1 и 2
В тази връзка Комисията ще извърши задълбочен анализ на пазарната структура, условията за...
25.06 | 12:15
-
Демерджиев: При катастрофата на магистрала „Тракия“ има смущаващи обстоятелства
„Към момента няма активни действия. Създаде се координация, работим по стратегия, използвайки...
25.06 | 11:30
-
"Майчинството не е милостиня": Майките спират да мълчат "пред фалшивите обещания" и излизат на протест на 1 юли
Основните искания на майките включват:
25.06 | 10:45
-
Затварят ключов участък от околовръстното на Солун
Пътят ще бъде блокиран в района на пътния възел Пилея – Панорама още от 23:00 ч. в петък.
25.06 | 10:59