Тъжна новина – Winamp умря 21.11 | 11:09
Животът на адски популярния в близкото минало плейър приключва
Дълги години Winamp беше предпочитан плейър за слушане на музика от милиони потребители. Популярната програма обаче ще преустанови своето съществуване, при това – много скоро.
Основната причина се крие в популяризирането на iTunes и неуспеха при налагането на Winamp на Android платформата.
Повече за историята на Winamp, създаването му, последната версия и какво точно се случва оттук нататък – в Div.bg.
Водещи
-
"Биг Брадър" в София: Суперкамери ще следят за десетки нарушения на пътя
Какво представляват новите устройства?
24.06 | 11:00
-
Мондиал 2026: Колумбия победи Конго и оглави групата
В 42-рата минута дойде най-доброто положение за африканския тим, когато нападателят Седрик...
24.06 | 10:45
-
Авария временно спира водоподаването в няколко столични квартала
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа "Софийска вода“ ще осигури...
24.06 | 10:30
-
Полицаите получават двойно по-високи пенсии
Как държавата финансира високите доходи в сигурността
24.06 | 09:45
Най-четени
-
Полицаите получават двойно по-високи пенсии
Как държавата финансира високите доходи в сигурността
24.06 | 09:45
-
Авария временно спира водоподаването в няколко столични квартала
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа "Софийска вода“ ще осигури...
24.06 | 10:30
-
Мондиал 2026: Колумбия победи Конго и оглави групата
В 42-рата минута дойде най-доброто положение за африканския тим, когато нападателят Седрик...
24.06 | 10:45