Четирима осъдени след Вечното дерби 21.10 | 13:47
Oбщо 70 души бяха пратени в ареста преди, по време и след Вечното дерби в събота
Четирима от задържаните лица след мача между отборите на ЦСКА и Левски са осъдени, съобщиха от пресслужбата на СДВР.
На провинилите се привърженици са наложени парични глоби от Софийски районен съд, а на двама от тях са издадени и забрана за посещаване на спортни мероприятия за срок от една година.
На всички останали задържани са съставени актове за различни нарушения.
iNews припомня, че общо 70 души бяха пратени в ареста преди, по време и след Вечното дерби в събота.
Първите "вечни искри" бяха разпалени на столичния булевард "Дондуков", където бяха хвърлени най-много димки и бомби преди първия съдийски сигнал на мача ЦСКА - Левски.
Водещи
-
България е сред най-засегнатите държави в ЕС от американските мита
Въпреки сериозния удар върху външната търговия българската икономика е отбелязала реален...
24.06 | 20:00
-
Черешопроизводители от Кюстендилско готвят протести
В момента изкупната цена е 60-65 евроцента
24.06 | 19:45
-
КЗК с предложения за подобряване на конкурентната среда в сектор "Храни"
Мерките са част от пакет, който регулаторът предлага на правителството и парламента за...
24.06 | 19:30
-
Тежката катастрофа на АМ „Тракия“: Загиналите деца са таланти от школата на футболния Славия
Това разкри президентът на "белите" Венци Стефанов
24.06 | 19:15
Най-четени
-
Полицаите получават двойно по-високи пенсии
Как държавата финансира високите доходи в сигурността
24.06 | 09:45
-
"Биг Брадър" в София: Суперкамери ще следят за десетки нарушения на пътя
Какво представляват новите устройства?
24.06 | 11:00
-
Делян Добрев официално е вън от политиката и парламента
От своя страна Бойко Борисов подчерта, че партията не се разделя с Добрев, а става дума за...
24.06 | 11:15
-
Румен Радев: Американските самолети ще напуснат до края на месеца
Американските военни самолети на летището в София
24.06 | 12:00