Лили Иванова: Аз съм ужасен човек! 21.10 | 13:41
Певицата не се притеснява от хорското мнение, защото това е изградило силния й характер
"Не ме интересува дали някои хора ме смятат за ужасна. Да, аз съм ужасна. Но също така съм точна, искрена и честна”. Това сподели Лили Иванова месец преди мащабния си концерт в столичната зала "Арена Армеец”.
В интервю за bTV певицата показа дома, спалнята и гримьорната си, и сподели, че никога не се чувства самотна, а именно самотата я зарежда.
Звездата на българската естрада многократно е заявявала, че стои над нещата и през годините се е научила да не се засяга или обижда от нищо.
"Аз не забравям, не прощавам, но и не отмъщавам”, сподели Лили Иванова и допълни, че вече е преживяла скандала с песните, които й беше забранено да пее заради съдебни спорове за авторските права.
"Аз изхвърлям всичко счупено от дома си. Не залепям нищо. Дори и някой от тези композитори да дойде, да ми се извини и да ме помоли да изпея пак някоя негова песен, аз няма да имам желание. Защото нещо в мен вече се е пречупило”, споделя певицата.
Според Лили най-важното нещо, което човек притежава, е достойнството и чистата душа. И всеки, който иска да успее, трябва да се вгледа първо в себе си и в собствените си възможности.
Концертът на Лили Иванова е на 22 ноември в зала "Арена Армеец”. За концерта певицата е подготвила изцяло обновен репертоар, като обещава, че няма да пропусне да изпее някои от най-големите си хитове.
Водещи
-
Асен Василев пред El País: 15 млрд. лв. кеш излязоха „на светло“ заради еврото
Изданието припомня, че България остава държавата с най-нисък доход на глава от населението в...
06.01 | 21:00
-
Александър Везенков е Господин Ефективен в Евролигата
рилото на Олимпиакос намери място в четвъртото издание за MVP от редовния сезон на...
06.01 | 20:45
-
Оранжев и жълт код: Обилни валежи ни очакват в сряда
В нощта срещу четвъртък температурите падат, дъждът преминава в сняг, а до понеделник снежно...
06.01 | 20:15
Най-четени
-
Една платформа, всички услуги: НОИ улеснява достъпа до обезщетения и пенсии
Всички съществуващи до момента отделни справочни електронни услуги са интегрирани в...
06.01 | 12:00
-
БАН наложи официални правила за изписването на новата национална валута
Край на „еврата“ в официалната реч
06.01 | 10:59
-
Румен Радев: Връчвам първия мандат възможно най-скоро
Натиск за промени в Изборния кодекс
06.01 | 12:45
-
Стотици смелчаци „спасяват” кръста в цялата страна
В Калофер се проведе така нареченото мъжко хоро в ледените води на река Тунджа, като се вярва,...
06.01 | 11:30