Скандали и лъжи завъртяха "Господари на ефира" 09.01 | 11:48
Свалено ли е предаването от ефир?

Притеснителен за всички фенове на "Господари на ефира" слух пълзи из жълтите медии от вчера. Според клюките от Нова телевизия се опитвали да намалят парите за рубриката и за известно време замразили излъчването ѝ. "Господарите" са рекордьор по заплащане, а продуцентите получават по над 20 000 лева за всяко издание.
Тази информация обаче се оказа лъжлива. Рачков и Зуека ще се завърнат в ефира на телевизионната медия другата седмица с чисто ново студио. Предаването на телевизионни гафове, както и всички останали продукции на двамата братя Халваджиян, ще се снима в модерна сграда в крайния столичен квартал "Горубляне", писа в. "Всеки ден".
В момента всички от техническия екип разкачват кабели и жици от сградата на "Аско Деница" в квартал "Младост 3", където досега бе щабът на шоуто, и ги пренасят в халетата в Горубляне. Магазинът ще бъде разрушен и на негово място ще изникнат нов мол и жилищна сграда. "Нещо страшно е, всички мъкнем кабели - и звезди, и асистенти! Трябва да смогнем до крайния срок", казаха от екипа.
Арменците избрали "Горубляне" заради близостта на крайния квартал, бивше село, с баровските им резиденции в квартала на богатите "Бел вали" до Камбаните. Магърдич има просторна къща там, от която ще стига до новото си студио само за десет минути. Той и брат му Джуди се занимават не само с пренасянето, но и с подготовката на втория сезон на "Като две капки вода". Предаването, прекопирано от руската телевизия, ще стартира на гърба на "България търси талант" по bTV, което телевизията сама продуцира.
Заради много си ангажименти Халваджиян не можа да заведе жена си Кремена на любимите Малдиви, където по традиция семейството посреща новогодишните празници. Маги обаче е обещал на Кремена романтична екскурзия за Свети Валентин.
Водещи
-
Президенството: При нас не е постъпвало предложение за нов главен секретар на МВР
Властте пак се скараха
13.06 | 18:00
-
Златен орел пази Тръмп, икона в джоба бди над Путин
Ето какви амулети крият световните лидери
13.06 | 17:44
-
Израелската атака е срещу военни бази около Техеран
Тя е насоеча и срещу домовете на висши ирански командири
13.06 | 17:30
-
КЗК образува производство срещу "Лукойл Нефтохим Бургас" и "Лукойл-България"
Проверката ще търси злоупотреба с господстващо положение на пазара на горива
13.06 | 17:15
Най-четени
-
Борисов за Митов: Ако не се справя, ще говорим за оставка
Той е изпратен в МВР именно за да направи така, че ведомството да работи добре с гражданите,...
13.06 | 11:15
-
Станислав Балабанов: Проблемът не е във вътрешния министър, а в нереформираната система
Депутатът от ИТН коментира трагедията със смъртта на Явор Георгиев във Варна
13.06 | 13:30
-
Ген. Атанасов: Не съм фен на президента, защото той е руски трол
Към момента рискове за националната сигурност заради ескалацията на конфликта Израел - Иран за...
13.06 | 14:14
-
Ваня Григорова: Общински съветници са на тезгяха и се търгуват
По думите ѝ решението за напускане на групата на БСП е заради несъгласието с това, което се...
13.06 | 12:00