Халваджиян: Изобщо не се притеснявам! 23.04 | 17:13
BTV съди „Глобал вижън“, а „Глобал вижън“ съди bTV

Продуцентите от "Глобал вижън" и bTV продължават размяната на словесни атаки чрез открити писма. След като медията обяви намерението си да съди "Господарите", отговорът им не закъсня.
"По повод отстраняването на Магърдич Халваджиян като жури на "България търси талант", продуцентска компания "Глобал филмс" заявява следното:
Очевидно за всеки, който е гледал "България търси талант", е, че Магърдич Халваджиян изпълнява съвестно и професионално своите задължения, в качеството му на член на журито на предаването. За нас от това следва, че мотивите за отстраняването му са други.
Относно възможността bTV да заведе дело срещу Магърдич Халваджиян неговият коментар е: "Стоя твърдо зад всяка една от думите си! Нямам никакви притеснения да защитя правотата им в съда!"
От своя страна "Глобал вижън" не възнамерява повече да занимава обществеността с проблемите между компанията и bTV.
Оттук нататък случаят с прекратяването на договорите за продукциите "Господари на ефира" и "Пълна лудница" ще бъде решаван в съда, както Маги Халваджиян, Джуди Халваджиян и Асен Чанков обявиха още на пресконференцията на 11 април 2012-та година.”
Водещи
-
Кметът Терзиев: Протестът на шофьорите е незаконен и несправедлив
Пети ден София е без наземен градски транспорт, метрото работи
18.05 | 15:00
-
Даниел Вълчев: В обществото нямаме консенсус кой труд колко струва
Деканът на Юридическия факултет на СУ „Св. Климент Охридски“ се надява стачните действия да не...
18.05 | 14:00
-
Интронизацията: Папа Лъв XIV зае Светия престол (ВИДЕО,СНИМКИ)
Понтификът даде тон на своето папство с призив да се спре експлоатацията на природата и...
18.05 | 13:45
Най-четени
-
Австрия е победителят на Евровизия тази година
Оперният певец JJ с емоционалната песен Wasted Love очарова милиони по света
18.05 | 10:20