Христина Русева с шокиращи разкрития 30.03 | 16:10
Какво каза риалити звездата след излизането си

Христина Русева направи шокиращи разкрития след отпадането си от "Къртицата". Съпругата на неверника Емил се изправи на тест срещу Бориса Тютюнджиева, но моделката я победи.
В студиото на "Жените говорят” по TV7 Христина се появи с дъщеря си Анди. Въпреки присъствието на детето, Русева не се притесни да говори слободно за любовния триъгълник между нея, съпругът й и Виктория Джумпарова.
"Празнувахме осмата си годишнина, когато се случи това с Виктория Джумпарова. Когато разбрах, че Емил ми изневерява с нея, го напуснах за няколко месеца. Все още нямахме деца. Очаквах тя да влезе в "Къртицата" и бях сигурна, че ще направи всичко възможно да се добере до нас. Тя не е спряла да се рови в нашия живот. Непрекъснато се опитва да покаже своето съществуване и да привлече вниманието ни. Постоянно се появява на местата, на които знае, че ходим", жалва се излъганата съпруга.
Според нея набезите на моделката никога не са спирали:
"Рисувала е колата ми с червило. Кълняла ме е пред приятелки. Преди много време я разбирах. Мъж, който има любовница и съпруга, лъже и двете. Винаги съм обвинявала Емо, никога Виктория. В началото оправдавах Виктория. След като започна да ни тормози, вече не бях на нейна страна. Втора изневяра, обаче не бих простила", допълва изтормозената Христина.
Въпреки всичко тя обича съпруга си, според нея, той е прекрасен баща и имат едно сплотено семейство:
"Емил е първият ми единствен мъж. Заедно сме вече от 19 години. Той е изключителен любовник, постоянно ме изненадва с мили жестове. Носи ми цветя и винаги има по нещо за Анди. Емил е израснал с майка си, което го е научило да говори с жените без да ги оставя с впечатлението, че ги сваля.", допълва тя.
Христина все още не може да си направи равносметка от предаването. Смята, че достатъчно добре познава себе си и в този смисъл не е изненадана от никоя от своите постъпки.
Водещи
-
Нe Бойко Борисов, а Делян Пеевски вече е централната фигура в българския политически живот
Искането на Пеевски за закриване на Антикорупционната комисия е доста фалшива театралност,...
26.07 | 18:00
-
Страховете на хората, свързани с еврото, може да повлияят на инфлацията
Това заяви експертът по социална политика и бивш вицепремиер Ивайло Калфин
26.07 | 17:00
Най-четени
-
Борисов отсече: Трябва да пазим КПК, ако я закрият, губим 5 млрд. лева
ПП-ДБ ми пришиват като брошка Комисията за противодействие на корупцията, която те създадоха,...
26.07 | 16:00
-
Мяу! ТОЙ пак е в Шумен!
Получен е нов сигнал, че хищникът е забелязан до шуменския квартал "Мътница" в петък
26.07 | 10:20
-
Кузман Илиев за приемането на еврото: Дебат в България е практически не се състоя
Едва ли не тези, които са фенове на еврото, те са европейците, модерните, а другите, които не...
26.07 | 12:00
-
Асен Василев: Обща президентска кандидатура с ГЕРБ е изключена
Ако някой тръгне към ГЕРБ - да не разчита на нас, се казва още в поста на ПП
26.07 | 11:20