Астролог: Марс влиза в Лъв от днес, най-после идва облекчение за всички 18.04 | 11:40
С тази добра новина ни зарадва Николай Радев - Алдеаран

Най-после и съвсем скоро – на 18.04.2025 г., след почти половин годишно преминаване на Марс през Рак – напред, назад и пак напред – той най-после ще напусне този знак, за да навлезе в Лъв. И това ще донесе успокоение и облекчение в голям брой чувствителни човешки души по целия свят.
С тази добра новина ни зарадва топ астрологът Николай Радев. Ето какво написа той:
"Когато най-агресивната Сила минава през най-чувствителната Зона, какво означава това? Означава, че на Небето Марс минава през Рак, а на земята милиарди човешки същества затрептяват в същия ритъм, подобно листа на дървета под напора на бурен вятър.
И ето, че най-после и съвсем скоро – на 18.04.2025 г. - след почти половин годишно преминаване на Марс през Рак – напред, назад и пак напред – той най-после ще напусне този знак, за да навлезе в Лъв. И това ще донесе успокоение и облекчение в голям брой чувствителни човешки души по целия свят. И същото ще се отрази дори и в Природата, с нейните резки студове и затопляния.
А в изминалите 5-6 месеца сред най-болезнено засегнатите са били и родените в понеделник.
Например, мнозина от тях се опитвали най-смело и дръзко да задействат свръх амбициозни професионални проекти, но поради голяма припряност, резултатът най-често ставал противоположен. Така техните усилия представлявали нещо като две крачки напред и три назад. В резултат на всичко това, върху лицата им много често се изписвали смайващи гримаси,
какъвто красноречив пример е и американският президент Доналд Тръмп, също роден в понеделник.
Тъй че в навечерието на Великден най-чувствителните човешки души ще започнат да осъзнават своите грешки в предходните месеци и лека-полека - да им олеква на душата. И да намират верния път. На слука!"
Водещи
-
Община Раковски обмисля да издигне статуя на папа Франциск
Днес е вторият ден от 3-дневния траур в общината, дом на най-голямата католическа общност в...
22.04 | 17:59
-
Христо Грозев пред ЕП: За Русия хибридната война е идеология и индустрия
Много от тези операции се извършват от отдел на ГРУ с не повече от стотина служители
22.04 | 17:40
-
Каква е позицията на „Продължаваме промяната“, след като „Спаси София“ се отрече от тях
От партията заявиха, че на предстоящото заседание на Изпълнителния съвет на „Продължаваме...
22.04 | 17:20
-
По-строги наказания за насилие над животни влизат в Наказателния кодекс
Протестите в София, Русе и други градове доведоха до законодателни промени
22.04 | 16:59
Най-четени
-
Ватиканът съобщи официалната причина за кончината на папа Франциск
Той е починал от инсулт и последвала необратима сърдечна недостатъчност.
22.04 | 10:15
-
За четвърта поредна година има пробив в системата за защита на матурите
Повтаряща се схема въпреки мерките за защита
22.04 | 10:45
-
Мрежата завря! Съсипа Петков заради коментара му за папата
Остри коментари в социалните мрежи публикуваха политически анализатори по повод публикацията...
22.04 | 14:15
-
Хампарцумян каза истината за българите и еврото
Други са нещата, които влияят върху това.
22.04 | 15:59