Спортист на годината под мотото "Супергероите на нашето време" 30.11 | 16:16
Тази година ще се състои 55-та церемония за най-добър спортист на България

55-та юбилейна церемония за тържественото награждаване на спортист на годината, спортист с увреждания на годината, отбор на годината и треньор на годината ще продължи да надгражда своя стил и блясък, както всяка година. Отново ще има уникален сценарий и тема, като този път мотото е "Супергероите на нашето време".
"Понятието "супергерой" има оценъчен смисъл и се дава на хора, които действат не в своя полза, а в полза на обществото. Това са хора, притежаващи необикновени и свръхестествени способности...
Спортът от своя страна е не само победи, спортът е воля и желание за успех. Състезанието и Олимпиадата създават лидери, те пишат история и превръщат спортистите в герои - супергероите на нашето време!", сподели Борислав Петров, мениджър публични комуникации и стратегии в Нове АД Холдинг.
Стилът на церемонията ще е с типичната за 30-те и 40-те винтидж визия - бохемски стил, пропит с много джаз и суинг. Ще има препратки към комикс визия, от където са произлезли първите супергерои. Декорът на сцената ще e град, подобен на този от филма на Милър, Родригес и Тарантино - "Sin City".
Облекла на водещите и артистите също ще са съобразени с тази епоха. Черно-бели костюми, шапки с периферия, райета, черно-бели квадрати, тиранти за мъжете и разкроени поли, воалетки, високи, но дебели токчета, чорапи с ръб, различни аксесоари - пера, обеци, гердани, гривни и т.н. за жените.
Всичко това ще бъде реализирано от "24/7" - изпълнителен продуцент на церемонията за трета поредна година.
За музикалната част от церемонията се грижа Владимир Ампов - Графа, който освен като музикален продуцент, ще вземе участие и като изпълнител на една от песните. Парчетата ще бъдат популярни хитове, изпълнени в нов аранжимент в джаз и суинг интерпретации.
Другите музикални изпълнители, под съпровода на Брас асоциация Биг бенд на Ангел Заберски син, са Sentimental Swingers, Белослава, Рут Колева и Орлин Павлов.
Водещи
-
Предложение от ГЕРБ - СДС в СОС: 30% увеличение на заплатите на актьорите в 4 общински театъра
Големият проблем, според общинския съветник е, че "зад тази вихрушка от страсти Бонев и...
24.04 | 18:00
-
Всичко, което трябва да знам за предизвестието за напускане на работа
Всеки от нас е изпадал в трудната ситуация да знае, че скоро ще остане без работа, а да няма...
24.04 | 17:45
-
Нов случай на дете болно с менингокова инфекция има в столична детска градина
Става дума за малко дете, което е настанено за лечение в Педиатричната болница "Иван Митев".
24.04 | 17:30
-
Засилени мерки в Банско: Проверяват пазарите заради чума по животните
От Община Банско апелират всички стопани, фермери и търговци на животни да спазват стриктно...
24.04 | 17:15
Най-четени
-
Костадин Костадинов: Толкова е жалко и унизително, че няма накъде повече
Председателят на "Възраждане" направи паралел между сегашното медийно отразяване
24.04 | 10:30
-
На 87 години почина легендарната журналистка на БНТ Даниела Кънева
През 2020 г. президентът Румен Радев я удостои с Почетния знак на държавния глава за нейния...
24.04 | 10:00
-
Денят на "синовете на гърма" – какво знаем за Светли четвъртък
Народни обичаи и вярвания
24.04 | 09:15
-
Затварят магистрала „Хемус”
Затварянето е наложено заради ремонтни дейности при 31-ви километър на магистралата
24.04 | 09:45