"Васил Левски" остава с все по-малко празни места 15.10 | 17:40
Сектор "В" вече е пълен, в "А" останаха билети за ниските редове

Българският национален отбор по футбол ще се радва на страхотна атмосфера довечера на стадион "Васил Левски", когато излезе срещу Чехия от 21:15 часа.
Очакванията са пълен стадион вероятно няма да се изпълнят, но със сигурност над 30 хиляди души ще посетят квалификацията за Мондиал 2014, която все още може да ни класира за баражите през ноември.
По информация на iNews целият сектор "В" е бил разпродаден преди малко, като билети за него вече не се продават. Съвсем скоро и билетите за сектор "А" ще свършат, като към момента има само за най-ниските редове на сектора.
В същото време най-много билети има за двата крайни сектора - Б и Г, където по традиция се събират футболните агитки. Билетите за тези сектори струват по 7 лева.
В момента опашките пред касите на стадион "Васил Левски" не са толкова големи, колкото на обяд, но продължават да прииждат хора, които са дошли да си купят билети. Очаква се ново засилване на интереса непосредствено преди двубоя.
Очаква се днес към 20:00 часа да бъде и спряно движението по "Евлоги Георгиев", тъй като ще има хиляди привърженици в близост до стадиона. Улиците ще останат затворени до приключване на мероприятието.
Водещи
-
Пети ден продължава акцията по издирване голямата дива котка в "Шуменското плато"
Призовават се хората, които забележат опасното животно да сигнализират на телефон 112 - без да...
24.06 | 10:30
-
Българин в Катар за атаката на Иран: Гледахме нещо като шоу. Всичко беше много координирано и прецизно
Това разказа в предаването „Тази сутрин“ българинът Людмил Димитров, който живее в Катар.
24.06 | 10:13
-
България преминава към ново райониране с четири района за планиране вместо сегашните шест
Експертно съгласуване в ЕК
24.06 | 09:59
Най-четени
-
Еньовден е български народен празник, който се чества на 24 юни всяка година
На същата дата православната църква чества рождението на Св. Йоан Кръстител и често обредите и...
24.06 | 09:15
-
Между Израел и Иран е било постигнато споразумение за прекратяване на огъня
Тази сутрин и Иранската държавна телевизия потвърди прекратяването на огъня с Израел.
24.06 | 09:30
-
Българин в Катар за атаката на Иран: Гледахме нещо като шоу. Всичко беше много координирано и прецизно
Това разказа в предаването „Тази сутрин“ българинът Людмил Димитров, който живее в Катар.
24.06 | 10:13