"Сини" и "червени" се сблъскаха в "Борисовата градина" 27.04 | 14:09
Полицията предотврати сериозни последици от първото меле за деня

4 часа преди старта на Вечното дерби едва не се стигна до кръвопролития в "Борисовата градина", след като фенове на Левски и ЦСКА дадоха начало на сблъсъците между двете агитки.
Групи от по 15 човека решиха да си спретнат бой в близост до мястото, където любимците им ще излязат на терена, за да премерят сили, докато феновете явно не можеха да чакат за битката по трибуните и решиха да премерят сили в ръкопашен бой.
Според запознати, ултрасите на двата тима са били "оборудвани" с ножове, палки, както и метални боксове, но в крайна сметка не се е стигнало до по-сериозни сблъсъци между агитките заради бързата намеса на полицията.
Центъра на София е със засилено полицейско присъствие, като органите на реда са осуетили опита за саморазправа между феновете, а в полицейските управления вече разпитват участници в мелето в столичния парк.
Очаква се да има още провокации от страна на феновете, особено след Вечното дерби между Левски и ЦСКА, което ще се играе на стадион "Васил Левски" от 16:00 часа.
Водещи
-
20 години затвор за майка опитала да убие бебето си
Присъдата от 20 години лишаване от свобода при строг режим е окончателна.
01.07 | 10:45
-
От днес лицата в отпуск за майчинство губят правото на пълно обезщетение, ако работят по допълнителен договор
Работодателите с нови задължения
01.07 | 10:34
-
От 1 юли влиза в сила увеличението на пенсиите според Швейцарското правило
Всички пенсии се увеличават с 8,6%.
01.07 | 10:14
Най-четени
-
Извънредно заседание на парламентарната здравна комисия ще се проведе днес
Искания на медицинските специалисти
01.07 | 08:30
-
Пазарът на имоти: Реалност срещу възможности
Заплата срещу ипотека: Мисията "първи дом"
01.07 | 09:59
-
Днес, 1 юли, православната църква отбелязва паметта на светите чудотворци и безсребреници Козма и Дамян
Чудотворна сила за изцеление
01.07 | 08:59
-
От днес влизат в сила новите цени на електричеството за битовите потребители
Различни увеличения по региони
01.07 | 09:14