Ако животните похапваха хамбургери... 10.02 | 10:04
Или как храните, които ядем, биха се отразили на дивите животни
Храненето с бързи закуски от години е заклеймявано от здравните експерти като изключително вредно за хората. Всъщност то е също толкова вредно и за животните, тъй като не просто води до напълняване, но обърква важни процеси, протичащи в тялото.
По този повод в интернет наскоро се появиха няколко забавни анимационни видеоклипа, в които е показано как биха изглеждали дивите животни, ако посещаваха популярните вериги за бързо хранене.
Според авторите това е начинът да покажат, че този вид храна не може да бъде приета по никакъв начин от природата.
Трите страхотни видеоклипа можете да видите в Jenite.bg.
Водещи
-
Полицаите получават двойно по-високи пенсии
Как държавата финансира високите доходи в сигурността
24.06 | 09:45
-
Къде в Европа се плаща по-висок данък за второ жилище
Идеята за въвеждане на по-висок данък върху второто и третото жилище у нас предизвика бурни...
24.06 | 09:30
-
Жените могат да останат с по-ниски заплати заради новите разпоредби
Риск от чисто формално прилагане
24.06 | 08:52
Най-четени
-
Жените могат да останат с по-ниски заплати заради новите разпоредби
Риск от чисто формално прилагане
24.06 | 08:52
-
Къде в Европа се плаща по-висок данък за второ жилище
Идеята за въвеждане на по-висок данък върху второто и третото жилище у нас предизвика бурни...
24.06 | 09:30