Разцъфващата пролет „Недалеч от града“ 27.02 | 11:44
Изложба и концерт в галерия „Арт муза“ навръх първи март

Първи март, традиционният български празник Баба марта, събира от 18 ч. в галерия "Арт Муза” почитателите на литературното, музикалното и изобразителното изкуство.
Проявата е посветана и на наближаващата пролет и е изпълнена с недежди и пожелания за разцвет на българското изкуство и извисения човешки дух.
Книгата "Недалече от града”на Димитър Хаджитодоров е сборник с есеестични миниатюри, обрисуващи природата близко до нас, видяна и приживяна в близък и аспект.
Чувството на единение с дадените ни от Бога природни дарове, е заразяващо и ни открехва вратата на един свят на красиви пейзажи и техтите обитетели, останали понякога незабелязани или недооценени от нас.
Музикалната среда на литературното четене е осигурено от Ани Тошкова – пианист и Агоп Маникян – виола, които ще изпълнят специално подбрана програма от бисери на класическата музика.
Водещи
-
Изтече чат на високопоставени представители на правителството на САЩ
Ето какво пише в него
25.03 | 21:00
-
Заснеха мистериозна синя спирала в небето над Европа (ВИДЕО, СНИМКИ)
Кадри на спиралата, заснети на 24 март, бяха изпратени от различни точки на Стария континент
25.03 | 20:45
-
Кметът на Петрич: Няма злоупотреба с евросредства
Димитър Бръчковbуточни, че Общината започва да събира документи и доказателствата в своя...
25.03 | 20:15
Най-четени
-
Народен лечител >> Благовещение: Излизайте с десния крак и с пара в джоба за късмет
Изчистете дома си и пречистете със светена вода, светва Слав Херлев
25.03 | 13:30
-
"Унижавам и мачкам всички безполезни роби!" Това пише Габриела Сашова, обвинена в изтезаването на животни
Засега водещата версия е, че са ги взимали от обяви за осиновяване в интернет. Разследването...
25.03 | 10:30