"Злите мъртви" е толкова брутален, че не може да излезе по кината 29.01 | 18:32
Най-грубите сцени от римейка на хорър класиката ще бъдат изрязани
Феновете имаха доста резерви относно римейка на "Злите мъртви", но дебютиращият в киното режисьор Фейд Алварез видимо се е раздал. Плакатът твърди, че става дума за "най-ужасяващия филм, който някога ще гледате" и това явно не е празна реклама, защото рейтинг комисията в САЩ е приковала лентата с NC-17 (бел. ред. Подходящо само за възрастни).
Казано с други думи, законът не позволява на "Злите мъртви" да излезе по кината и ако остане в този си вид, трябва да бъде издаден директно на DVD/Blu-Ray. За да се сдобие с малко по-приемливия R рейтинг, филмът на Алварез ще трябва да бъде сериозно орязан.
Запознати твърдят, че последните двадесетина минути от лентата буквално се давят в кръв (има съмнения, че това е най-голямото количество изкуствена кръв, изразходвана в киното изобщо), а зрителите ще станат свидетели на осакатявания, изтезания на животни и кърваво изнасилване.
Алварез видимо не е притеснен от този развой на събитията и казва в Twitter, че всъщност е адски щастлив, задето е успял да шокира рейтинг комисията. Тези, които искат да видят "Злите мъртви" в нецензурирания му вид обаче явно ще трябва да го гледат в домашни условия.
Крайно грубия трейлър можете да гледате тук, (ако имате здрави стомаси).
Водещи
-
Събирт гаранцията от 200 бона за варненския кмет
За това прзова във Фейсбук депутатът от ПП-ДБ Манол Пейков
27.11 | 21:00
-
Нинова за оттегления бюджет: Какво стана? Нали беше единственият, а сега ще има друг?
Значи сте лъгали!
27.11 | 20:30
-
Румяна Коларова: Не е ясно дали бюджетът е оттеглен или замразен
С изявлението си, Борисов изпревари Желязков и показа лидерска позиция, заяви политологът
27.11 | 20:00
Най-четени
-
Убитият син на бизнесмен в Мадан тренирал бойни спортове, но го нападнали осем мъже
Полицията ги е задържали в района на Ардино, засега отричат участие в престъплението
27.11 | 14:00
-
Фалстарт на пленарното заседание, депутатите не събраха кворум
Председателят на парламента Рая Назарян даде половин час почивка преди втория опит Народното...
27.11 | 10:15
-
Каракачанов: Наглостта на управляващите вади хората на улицата
"Трябва да сме обективни", добави Каракачанов.
27.11 | 10:00