Ще поискате да посетите това място (СНИМКИ) 02.04 | 21:00
Не, не е обикновена огромна камера

Това произведение на изкуството носи името "Камера мечта" и всъщност не е просто голяма камера, а огромно малко кафене с формата на камера, предава Oddity Central.
Уникалното кафене се намира в Южна Корея и е построено от любител фотограф, което донякъде може да се досетим сами заради формата му, наподобяваща огромна винтидж камера.
Не сме много сигурни кои са собствениците, но се предполага, че го държи бивш пилот, който е фен на фотографията. Той самият живее близо до кафето в малка къща заедно с жена си и дъщеря си.
Въпросното кафене-камера е било негова мечта в продължение на много години, преди да успее да я реализира.
Кафенето "Dreaming Camera" има дизайн на Rolleiflex камера. То е високо два етажа с панорамни, кръгли прозорци. Първият етаж е украсен с миниатюрни камери и играчки, а на втория има фото изложба.
Всички снимки може да видите в галерията ни.
Водещи
-
Топъл, но облачен и дъждовен вторник
Максималните температури ще са между 15° и 20°, в София – около 15°С
14.10 | 08:00
-
Красотата заля с 800% Пазарджик. Следва България
Да беше мор, да беше чума, а то - избори в предимно ромски секции
13.10 | 21:00
-
Каримански: Нетните инвестиции за последните няколко месеца не са положителни
Разходите в бюджета влизат в едно такова увеличаване, което може да се сравни с принципа на...
13.10 | 20:45
Най-четени
-
Топъл, но облачен и дъждовен вторник
Максималните температури ще са между 15° и 20°, в София – около 15°С
14.10 | 08:00
-
Транспортният министър: Няма смисъл да лепим стикери по стъклата на колите. Край с това
По думите му след премахването на лепенките за винетки, сега идва ред и тези за технически...
13.10 | 12:45