Бразилски халф на крачка от Левски 17.05 | 14:20
Футболистът на АПОЕЛ Марсиньо е съвсем близо до трансфер на "Георги Аспарухов"

Бразилският халфа на сензацията в тазгодишното издание на Шампионската лига АПОЕЛ Никозия - Марсиньо, е все по-близо до трансфер в Левски.
Кариоката е дал своето дал своето съгласие да премине в редиците на 26-кратните шампиони на България и е заявил пред ръководството на кипърския тим, че желае да смени шампионата.
От там са решили да не му правят спънки и през лятото той ще стане свободен агент, съобщават медиите на Острова на Афродита.
Тепърва обаче предстоят преговорите между "сините" и полузащитникът, но шансовете те да протекат успешно са големи, тъй като мениджър на бразилеца е кипърецът Карабидас, който през зимата доведе на "Георги Аспарухов" Кристовао Рамос от Анортозис.
Португалецът вкара победното попадение за Левски в дербито с ЦСКА на 26-ти април и вчера бе избран за футболист на месец април. Освен това агентът е в добри отношения и с изпълнителния директор на Левски Иво Тонев.
Марсиньо е гласен за заместник на Владимир Гаджев, който се очаква да напусне "Герена" след края на сезона. Освен това в халфовата линия на Левски вече зейнаха две пробойни, след като Дарко Тасевски бе продаден на израелския шампион Ирони Кирият Чмона, а Сержиньо Грийн ще бъде освободен, след като не успя да постигне договорка с Левски за нов контракт.
В кипърските медии мнението за Марсиньо е добро и се очаква той да бъде едно от сериозните попълнения в селекцията на Илиян Илиев.
Кариоката бе важна част от триумфалния поход на АПОЕЛ в Шампионската лига, като записа 11 мача в най-силната клубна надпревара на континента, включително и пълни 90 минути при загубата с 2:5 от Реал Мадрид на "Сантяго Бернабеу". За тима от Никозия Марсиньо играе от 2010 година.
Водещи
-
"Галъп": Президентът дебне в засада
Знамената на т. нар. партии от демократичната общност изгарят едно след друго, казва...
27.06 | 17:59
-
Гуцанов: Най-важно е сляпо-глухите хора да бъдат приобщени чрез социалните предприятия
По думите на министъра приобщаването на тази група може да стане чрез социалните предприятия,...
27.06 | 17:40
-
Нов нелегален "дом на ужасите": Изясняват чия собственост е обектът
Домът никога не е разполагал с лиценз, заяви вчера социалният министър Борислав Гуцанов
27.06 | 17:20
-
В България гнездят 47 двойки от застрашения в световен мащаб царски орел
За сравнение преди 25 години те са били едва осем
27.06 | 17:00
Най-четени
-
Ивелин Михайлов направи остри изявления срещу управлението в България
Критики към политически лидери
27.06 | 12:15
-
Радев пита: Къде са парите – за свлачища, язовири
На въпрос дали критиките му са насочени към лидера на партия ГЕРБ Бойко Борисов, Радев...
27.06 | 14:15
-
Започнаха нови ремонтни дейности по автомагистрала "Тракия"
Завършване на ремонта край Сливен
27.06 | 09:59
-
Дъжд от оставки в ПП
А идеите и принципите, които обединяваха хората по структурите в страната, сякаш останаха на...
27.06 | 12:59