Българският футбол не е само София 01.08 | 23:52
Президентът на БФС Борислав Михайлов отправи комплименти по адрес на Ботев и Лудогорец
Президентът на Българския футболен съюз Борислав Михайлов даде добра оценка на това, което се прави в Ботев (Пловдив) и Лудогорец.
Михайлов бе на стадион "Лазур", където изгледа равенството между "канарчетата" и Щутгарт - 1:1.
Вчера пък босът на българския футбол бе в Разград при победата на Лудогорец над Партизан с 2:1.
"Доволен съм от мача, от играта и от резултата. Футболът се прави от клубовете. Те избират треньорите си.
Вчера и Лудогорец се представи добре. Българският футбол си е български футбол, не е само в София, подчерта Михайлов.
Той коментира и хаосът в Б група след отказа на три от отборите да участват в шампионата дни преди старта му.
"Ситуацията в Б група е по-сложна. Там няма тв права, билетите са по-евтини - които имат условия, да играят там. Като цяло там правим някои компромиси", разясни Боби Михайлов.
Водещи
-
ГЕРБ ще подкрепи "Синя България" за промени в Конституцията
От партията на Бойко Борисов ще организират дискусия по темата и ще търсят подкрепа за идеята...
24.06 | 13:45
-
Битово-фекално замърсяване е причината за измирането на риба във Варненското езеро
Няма данни за наличие на нефтопродукти или промишлени замърсители
24.06 | 13:30
-
Еболата стигна и Франция - първи случай на заразен
Лекар, работил в Конго, е дал положителен тест за смъртоносния вирус, прибирайки се у дома
24.06 | 13:20
Най-четени
-
Полицаите получават двойно по-високи пенсии
Как държавата финансира високите доходи в сигурността
24.06 | 09:45
-
"Биг Брадър" в София: Суперкамери ще следят за десетки нарушения на пътя
Какво представляват новите устройства?
24.06 | 11:00
-
Делян Добрев официално е вън от политиката и парламента
От своя страна Бойко Борисов подчерта, че партията не се разделя с Добрев, а става дума за...
24.06 | 11:15