Сериозен интерес към предстоящия турнир в "Арена Армеец" 08.08 | 19:00
Само до обяд бяха продадени над 2000 билета за приятелската надпревара, участие в която ще вземат отборите на България, Франция и Чехия
Огромен е интересът към приятелския волейболен турнир този уикенд. Както вече е известно в петък, събота и неделя, мъжките отбори на България, Франция и Чехия ще си дадат среща в новооткритата спортна зала "Арена Армеец София".
Билетите бяха пуснати тази сутрин в продажба и само до обяд бяха продадени над 2 000 от тях. Опашки има и в момента пред касите на залата. Цената на билетите е 2 лева.
"Изключително съм очарован от интересът на феновете към този турнир. Хубаво би било двубоите да се изиграят пред пълни трибуни, тъй като това са много важни проверки за отбора в подготовката. Вече съм убеден, че до петък всички билети ще бъдат продадени", заяви генералния секретар на БФВ Станислав Николов.
"Наредили сме се от първия ден, за да се сдобием с билети, че за откриването не успяхме. Радваме се че намерихме хубави места", коментира пред volleyball.bg фен от Трявна, пристигнал специално за билети.
Водещи
-
Какво следва, ако Румен Радев и Илияна Йотова подадат оставки
И докато гадаем за последното, ето какво казва Конституцията:
19.01 | 12:45
-
Как да преминем през „Синия понеделник“?
Излизайте на светло – Дори 15-20 минути дневна светлина могат да подобрят настроението...
19.01 | 12:30
-
В сряда Радев подава оставка и обявява служебното правителство?
Именно оттам той щял официално да обяви решението си да напусне президентската институция и да...
19.01 | 12:15
-
Кои европейци работят най-често в чужбина?
В Нидерландия и Франция делът на международния трудов стаж също е над средното ниво за единния...
19.01 | 11:30
Най-четени
-
Оставате без работа? Вижте обезщетенията, които можете да получите и при какви условия
Важно уточнение: Ако сте напуснали по ваше желание, обезщетението може да се ограничи до...
19.01 | 09:45
-
„Евро“, „безобразие“, „протест“: кои са думите на 2025 година
Какво показва медийният анализ
19.01 | 10:30
-
Фелдшел е бил нападнат от пациент по време на дежурство във Филиала за спешна медицинска помощ в Полски Тръмбеш
От съюза настояват за осигуряване на индивидуални паник бутони за всеки медик на терен.
19.01 | 10:45
-
Добрич е в грипна епидемия
Учениците преминават към онлайн обучение, а контролът в болниците се затяга. Варна обяви вече...
19.01 | 09:15