Заека: С Мирослава не съм се срещал никога 25.06 | 08:50
Единственият подсъдим - Марио Любенов, проговори за първи път, след като получи присъда от 25 г. затвор
Единственият подсъдим за убийството на Мирослава от Перник – Марио Любенов, проговори за първи път пред Нова телевизия, след като получи присъда от 25 години затвор.
Две седмици след като чу присъдата си, казва, че нито е познавал Мирослава, нито я е отвличал или убивал.
Защо обаче Марио призна вина пред магистратите – ето отговора от разговора му с Надя Ганчева.
"Не се чувствам добре от това, че признах подобно нещо. Мога да изясня и мотивите, поради които го признах – човек знае крайния изход на един процес и предпочита да вземе такова решение и да облекчи собственото си положение", каза Любенов.
"Признание е силно казано. Просто застанах пред съда и казах, че признавам всички обстоятелства по обвинителния акт", добави той.
По думите му едно самопризнание трябва да включва разказ на цялата история, но той не може да им я разкаже. "Просто не знам какво се е случило", категоричен е той.
"С Мирослава не съм се срещал никога", каза още Любенов.
Водещи
-
Проф. Константинов: Машинното гласуване изгони половин милион души от урните
"В Европа с машини като нашите гласува 1% от населението, коментира той
20.12 | 14:30
-
Учредява се партия "Трети март"
Председател на сдружението е Тихомир Атанасов. Очаква се той да бъде номиниран и за лидер на...
20.12 | 14:00
-
18-годишна загина в катастрофа край Варна
Движението по Крайезерния път е ограничено и колите се пренасочват
20.12 | 13:40
Най-четени
-
Русия прекратява договора си с България от 1992 г.
Прекратяват се и редица други военни споразумения, сред които тези с Румъния, Германия, Полша,...
20.12 | 09:45
-
Игнажден е, ето какви са обичаите и поверията
Вижте и какво не бива да се прави на този ден
20.12 | 09:00
-
Путин се подигра на НАТО, пита Рюте: Можеш ли да четеш?
Наистина искам да попитам – какво означава да се подготвяте за война с Русия?
20.12 | 11:00