Борисов се оттегли от властта, Димитър Пенев е новият президент на ЦСКА 05.03 | 15:10
Димитър Борисов ще остане член на Надзорния съвет, но ще се занимава единствено с издръжката на клуба, както и съдружникът му Иво Иванов

От днес официално новият президент на ЦСКА е Димитър Пенев, който поема кормилото на отбора, след като Димитър Борисов се отказва от поста и от сега нататък ще бъде единствено акционер.
Официалният сайт на ЦСКА потвърждава информацията, че новият треньор на "армейците" е двукратният шампион на България Стойчо Младенов.
Както се очакваше, любимецът на "червената" публика ще има за задачата да възвърне шампионския дух в състава, а Пенев ще бъде ангажиран с управленческите функции на по-високо ниво.
Димитър Борисов ще остане член на Надзорния съвет, но ще се занимава единствено с издръжката на клуба, както и съдружникът му Иво Иванов.
От сега нататък всички спортно-технически въпроси ще се обсъждат между Пенев и Младенов, а Драголюб Симонович в момента преговаря прекратяването на взаимоотношенията си с ЦСКА.
Собствениците на "армейците" от Титан решиха да направят генералните промени в ръководството, за да изпълнят желанието на феновете и да върнат Стойчо Младенов в отбора, а Димитър Пенев да получи шанса да продължи да помага от друг пост.
Поражението от Черноморец коства "главата" на Пената, макар той да не напуска клуба, а само да се преквалифицира. От Титан демонстрират непоносимост към загубите, защото през есента бившия наставник Милен Радуканов бе уволнен точно след злополучния мач със Славия, завършил 2:1 за "белите" на "Българска Армия".
Водещи
-
Грациите ни поведоха в отборното класиране на ЕП в Талин
Стилияна Николова и Ева Брезалиева започнаха отлично представянето си в квалификациите при...
05.06 | 16:15
-
Захари Бахаров търси гадже онлайн
Хубаво е да е малко по-височка, коментира звездата от „Под прикритие“
05.06 | 15:45
-
ВСС реши: Променят изборните правила за магистрати
05.06 | 15:30
Най-четени
-
Закриват университет, ако 6 месеца не провежда обучение
Нови правила за финансиране на второто висше образование
05.06 | 10:45
-
Българските символи запазват своето място и върху новата валута
Съгласно нормативните изисквания, всяка национална страна на евромонетите включва задължителни...
05.06 | 12:30