Ето ги жените, сочени за убийци на малката Александра 11.04 | 22:23
Детето е било добре познато на майката и дъщерята

60-годишната Светлана Димитрова от Златоград, тъща на хотелиера Веселин Тошев, и дъщеря й Северина, са сочени за убийци на малката Александра Тодорова. Смята се, че те са организирали покушението над момиченцето. Детето е било добре познато на майката и дъщерята, тъй като често до преди две години го водели в ресторанта на хотел "Лагун", съобщава "Флагман".
"Александра и голямото ми момиченце, което сега е на 6 години, бяха в една детска градина, обаче аз ги разделих, защото тяхното беше много разглезено и се правиха на големи надувки", заяви разказва пуснатият от ареста хотелиер Веселин Тошев.
Северина е жената, която живее на съпружески начала с Тошев, чиито семеен хотел "Лагун" бе претърсен тази сутрин (11 април) от полицията.
Майката на Северина – Светла е живеела заедно със семейството на дъщеря си в хотела, работила е в кухнята. Според свидетелски показания вчера следобед Тошев е бил в ресторанта и си пийвал, както обикновено. Алибито му за това време е желязно.
По непотвърдена информация Светлана и Северина са следвали малката до жилищния блок, в който живее. Качили са се с нея и са я натикали към таванското помещение.
Удушили са я с найлонова торба. Причина за жестоката драма вероятно са неуредени финансови взаимоотношения, но все още не е ясно дали двете жени са планирали убийство или само отвличане на детето. Възможно е Александра да е се е задушила от найлоновата торба, докато се съпротивлява.
Александра Тодорова - най-малката дъщеря на поморийския бизнесмен Веселин Методиев Тодоров, бе в неизвестност от 10 април. Полицията работеше по няколко версии за изчезналото дете, като най-вероятната бе отвличане.
Тялото на детето бе намерено тази вечер (11 април) на таванския етаж на сградата, в която живее семейството.
Водещи
-
Новият председател на ДПС–ДПС ще бъде Хайри Садъков
Припомняме, че по-рано днес от "ДПС - Ново начало" съобщиха, че Джевдет Чакъров подава оставка...
27.05 | 17:59
-
КС образува дело по искането на Радев за референдума
Темата за референдума за еврото придоби широк обществен отзвук, като според последни...
27.05 | 17:34
-
Кирил Петков: Чакъров се огъна след ужасяващ шантаж
Петков завърши своето изявление с призив към "всички свободни хора в България" да се борят...
27.05 | 17:15
-
Делян Пеевски се е превърнал в шеф на фотографско студио, смята депутатът от ПП-ДБ Ивайло Мирчев
"Това не може да продължава по този начин. Може би обаче не се осъзнава от достатъчно хора...
27.05 | 16:45
Най-четени
-
СГС заседава по делото срещу Радостин Василев
Делото срещу Радостин Василев беше временно спряно в края на 2024 г.
27.05 | 09:59
-
След въвеждането на еврото: Наем от 550 лв. не може да стане 550 евро
Пресмятаме още няколко вида услуги:
27.05 | 11:59
-
Делян Пеевски се е превърнал в шеф на фотографско студио, смята депутатът от ПП-ДБ Ивайло Мирчев
"Това не може да продължава по този начин. Може би обаче не се осъзнава от достатъчно хора...
27.05 | 16:45
-
Възрастен човек загина, след като автобус от градския транспорт отнесе автомобил в София
Катастрофа е станала на ул. "Орион.
27.05 | 14:59