Carl Cox връхлита София за пореден път 18.01 | 11:11
Любимецът на българската публика ще взриви Арена Армеец на 19 април

Светилото на електронната музика Carl Cox се завръща за най-грандиозното парти, което родните му фенове заслужават, обещават организаторите от Metropolis.
На 19 април специално за гостуването на "Шоколадовия Буда”, родният електронен лейбъл ще превърне най-голямата закрита зала на Балканския полуостров – Арена Армеец - в храм на качественото забавление от голям мащаб.
Наелектризиращият стил на парти ветерана, допълнен от харизматичното му присъствие и необикновен музикален усет правят всяко негово участие по света събитие. И тази пролет българската публика отново ще се докосне до магията на неговите сетове.
Вече десетилетия той пази ключовото си място във всяка класация и сърцата на феновете. Постоянното му развитие в свят на вечно променящи се тенденции, съчетано с неизменното отстояване на уникалния му вкус със сигурност е сред причините за това. Разбира се, световните турнета, качествените издания на лейбъла му Intec Digital, топлата връзка с феновете и последователите също му печелят признание.
Изключителната личност на Carl Cox обаче далеч не се изчерпва с музиката – 50-годишният британец има разнообразни хобита – от мощни мотори, до множество благотворителни инициативи, които подкрепя не само финансово, но и с лична ангажираност и присъствие.
Промо билетите за достъп до него на цена от 25 лева вече са в продажба.
Водещи
-
Жертва и ранени при експлозия в магазин за играчки в Москва
Евакуирани са хората от околните ресторанти и кино
24.08 | 17:20
-
Затварят пътя за Гърция през Златоград за 20 дни
Заради ремонт от гръцка страна коли ще се пропускат само в неделя и нощем
24.08 | 17:00
-
Мистериозно изчезналите трима от "Наглите" - жертви на миналото си?
„Смятам, че рано или късно ще стане ясно какво е станало. Друг е въпросът дали ще може да бъде...
24.08 | 16:40
Най-четени
-
След преследване и катастрофа в курортното с. Лозенец: Задържаха бус, пълен с мигранти
Шофьорът избяга, издирват го
24.08 | 09:45
-
Лагард: Чуждестранните работници дадоха тласък на икономиката на еврозоната
БВП в Германия щеше бъде с около 6% по-нисък през 2019 г. без , посочи шефката на ЕЦБ
24.08 | 11:00
-
Огромни опашки на „Капитан Андреево” за влизане в България
Основна част от пътникопотока са от т. нар. гастарбайтери, пътуващи от Турция към страните от...
24.08 | 10:00
-
Средната пенсия надхвърли 1000 лв., но 40% от пенсионерите вземат минималната
Това сочат данните на НСИ
24.08 | 12:00